Dzīvokļu kompleks


Tips : Dzīvojamā/Tirdzniecības
Objekts : Novoviženskas rajons
Vieta : Baltkrievija/Minska
Platība : 200 789 m2
Projekta sākums : 2013
Projekts pabeigts :

Projekts tiek īstenots vecas putnkopības fermas teritorijā upes krastā, netālu no pilsētas centra. Tā ietvaros tiek realizēts ūdens kanāls, kurš sadalās teritoriju divās zonās: viena vairāk privāta un ekskluzīva, bet otrā vairāk “atklāta” un publiska. Upes krastā tiks projektēta promenāde, kura būs savienota ar visam publiskajām telpām un parkiem. Apbūve sastāv no 3 tipoloģiju ēkām: Divstāvu pilsētas ēkas, 3 stāvu dzīvojamās ēkas, kā arī citas 4-5 stāvu ēkas. Zemākās ēkas tiks izvietotas pie upes krasta, bet augstākās – pretējā pusē.

Tāpat tika izveidoti dažādi maršruti visādām aktivitātēm iedzīvotāju un pilsētas viesu vajadzībām. Daži būs izmantojami skriešanai un sporta nodarbībām, bet citi savienos iekšējos pagalmus, kuros būs izvietoti veikali, kafejnīcas un restorāni. Tāpat mēs iekļaujam tirdzniecības centru ar ūdens spoguli, kurš ziemas laikā būs pārvēršams par slidotavu.Projekts tiek īstenots vecas putnkopības fermas teritorijā upes krastā, netālu no pilsētas centra. Tā ietvaros tiek realizēts ūdens kanāls, kurš sadalās teritoriju divās zonās: viena vairāk privāta un ekskluzīva, bet otrā vairāk “atklāta” un publiska. Upes krastā tiks projektēta promenāde, kura būs savienota ar visam publiskajām telpām un parkiem. Apbūve sastāv no 3 tipoloģiju ēkām: Divstāvu pilsētas ēkas, 3 stāvu dzīvojamās ēkas, kā arī citas 4-5 stāvu ēkas. Zemākās ēkas tiks izvietotas pie upes krasta, bet augstākās – pretējā pusē.

Tāpat tika izveidoti dažādi maršruti visādām aktivitātēm iedzīvotāju un pilsētas viesu vajadzībām. Daži būs izmantojami skriešanai un sporta nodarbībām, bet citi savienos iekšējos pagalmus, kuros būs izvietoti veikali, kafejnīcas un restorāni. Tāpat mēs iekļaujam tirdzniecības centru ar ūdens spoguli, kurš ziemas laikā būs pārvēršams par slidotavu.